Pradědovo dětské muzeum (Bludov, okr. Šumperk)


Nedaleko Šumperka v obci Bludov se nachází osobitá, unikátní a hravá muzejní expozice určená dětem. Pokud chcete zažít se svými dětmi něco nového, pokud vás už nudí stále stejné dětské herny s těmi stejnými atrakcemi, neváhejte a vezměte děti do regionálního Pradědova dětského muzea. Vnitřní expozice je rozdělena na více částí- dětskou vesničku, ve které si děti mohou vyzkoušet různé povolání, knihovnu, ve které se dozví spoustu zajímavých informací, jeskyni plnou pohádkových postav a strašidel, batolárnu se zajímavými hračkami pro ty nejmenší, pohádkárnu- protože, po tom všem hraní a dovádění dětem přijde chvilka oddechu určitě vhod, a to ještě zdaleka není vše. Možná, že právě rodiče ocení návštěvu gastro koutku, kde se mohou nejen občerstvit, ale také se něco dozvědět o místních krajových specialitách a dokonce si je třeba zkusit i uvařit.
Expozici si zřejmě nejvíce užijí děti školkového věku, ale jistě nejen ti. Celodenní vstupné pro je asi 175 Kč za dítě, můžete využít i zvýhodněného rodinného vstupné. Muzeum můžete navštívit za každého počasí, jelikož má atraktivní vnitřní expozici, tak i tu venkovní, ve které je asi největším lákadlem vodní hřiště. Muzeum také nabízí spoustu různých akcí jako výlety, tábory, akce pro školy apod.
Více informací se dozvíte na www.pradedovomuzeum.cz

Otevřeno:
PO - NE: 9:00 - 18:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: hra Praděde nezlob se, kuchyňka, obchůdek a další simulátory různých profesí, kostky, stavebnice, překážkové dráhy, kostýmy, domečky, lezecká stěna, maňásci, dřevěná autodráha, didaktické hračky a spousta dalších hraček a atrakcí


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.