Dětská hřiště Abertamy

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Lanové centrum Plešivec (Abertamy, okr. Karlovy Vary)

Areál Plešivec 10 km od Ostrova, Karlovarský kraj. Pro hraní dětí i dospělých. Lanové centrum se třemi trasami různých obtížností, obří houpačka, volný pád (jištěný skok z 13 metrů), bungee trampolína. Pro menší pak dětské lanové centrum, dětská trampolína, dětské hřiště. Vše na jednom místě, spolu s restaurací a rozhlednou.

Stezka krušnohorských pověstí (Abertamy, okr. Karlovy Vary)

Vydejte se dětmi do světa vyřezávaných postaviček z krušnohorských pověstí. Trasa je dlouhá 0,5 km.

Plešivec (Abertamy, okr. Karlovy Vary)

Krásné dětské hřiště na Plešivci. Vedle v ohradě chovají malé prasátko. Děti si zde také mohou vyzkoušet lanový park. Vše je přizpůsobeno pro malé návštěvníky

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací