Dětská hřiště Vyškov

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Palánek (Vyškov)

Středně velké dětské hřiště necházející se nedaleko zámecké zahrady.

Kavárna Mochomůrka (Vyškov)

Zpříjemněte sobě a svým dětem den a zajděte do Kavárny Mochomůrka, která je zároveň hracím centrem. Děti si tu pohrají s kamarády a vy si zatím můžete vychutnat nějaké dobré občerstvení.Nejlépe si zde pohrají děti do 5ti let. Jednorázové vstupné je 35 Kč/ dítě od 1 roku. Více na www.kavarnamochomurka.cz

DinoPark Vyškov (Vyškov)

Projděte se s dětmi dinoparkem ve Vyškově, najdete zde plno prolézaček pro své děti. Je zde i lanové centrum. Do Parku vás přiveze Dino express ze zoo Vyškov. Vstupenku nelze koupit jednotlivě, nutné zakoupit se vstupenkou do zoo.

Více informací najdete na DinoPark Vyškov

ZOO Vyškov (Vyškov)

Na tomto dětské hřišti najdete to co dlouho hledáte. Moderní atrakce, klid a posezení

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací