Dětská hřiště Hodonín

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

U Muzea (Hodonín)

Dětské hřiště U Muzea se nachází u Muzea naftového dobývání a geologie v Hodoníně.

Náměstí B. Martinů (Hodonín)

Dětské hřiště náměstí B. Martinů se nachází na stejnojmenném náměstí v Hodoníně. Hřiště disponuje těmito hracími prvky: malá skupinová houpačka "hnízdo", věž s výlezy, skluzavkou a hrazdou, balanční síť nízká, pružinové houpadlo pro jednoho, dvojitá řetězová houpačka, dvě věže s výlezy, skluzavkou, spojené sítí a žebřinami, kladina na pružinách, balanční deska na pružinách, prolézačka se sítěmi, žebříkem, hrazdou a šplhací tyčí, horizontální rotační trenažér, lanová dráha, pružinové houpadlo pro dva.

Venkovní posilovna Kaufland (Hodonín)

Venkovní posilovnu Kaufland najdete za vlakovým nádražím v Hodoníně. Na fitness hřišti najdete posilovací prvky workout, street parkour a crossfit.

Pr. Veselého (Hodonín)

Dětské hřiště Pr. Veselého se nachází na Mírovém náměstí v Hodoníně. Na hřišti najdete tyto hrací prvky: houpadlo, pružinovou houpačku, velkou prolézačku se skluzavkou, závěsnou houpačku se čtyřmi sedátky, pískoviště.

Venkovní posilovna Jižní (Hodonín)

Venkovní posilovnu Jižní najdete na ulici Jižní v Hodoníně. Na fitness hřišti najdete tyto posilovací prvky: soupravu na zahřátí těla, soupravu na cvičení noh, soupravu na cvičení ruk, soupravu na cvičení zad a břicha a soupravu na procvičování balance.

Slunečná (Hodonín)

Dětské hřiště Slunečná se nachází na ulici Slunečná v Hodoníně. Jedná se o dětské hřiště, které je situované v malém parku, kde je velké množství stromů, keřů a laviček. Na hřišti najdete tyto hrací prvky: malý pružinový kolotoč, skluzavku, pružinovou houpačku, velkou síťovou prolézačku, závěsnou houpačku a šplhací sestavu.

Brandlova (Hodonín)

Rákosníčkovo dětské hřiště na sídlišti Brandlova v Hodoníně. Hřiště nechala vybudovat firma Lidl v roce 2014. Je to sympatické hřiště určené především pro malé děti. V areálu malého hřiště najdete 1 pískoviště, 1 prolézačku, 1 houpačku hnízdo, 1 pružinovou houpačku, 1 kolotoč a 1 domeček. Houpačka, domeček a kolotoč jsou pro děti od dvou do dvanácti let, zbytek atrakcí je pak od dvou do pěti let.

Skatepark Hodonín (Hodonín)

Skatepark Hodonín se nachází na ulici Měšťanská číslo 103 a byl na konci roku 2013 zrekonstruovaný. Jedná se o multifunkční hřiště, které mohou využít skateboardisté, bikeři, in-line bruslaři, ale i akrobaté na kole a hráči streetballu. Na hřišti jsou k dispozici tyto prvky: funbox, spina, rádiusová stěna, rádius Conner, Transfer bank to bank s railem a bedna a bank pyramida. Všechny prvky mají kovovou konstrukci a pojezdový povrch je vyroben z plastového bezúdržbového materiálu. Povrch celého skate areálu je betonový.

3D Bludiště Hodonín (Hodonín)

Jedná se o adrenalinovou prolézačku, které je umístěná v korunách stromů. Mezi vzrostlými dubovými stromy jsou zavěšeny dřevěné lávky. Lávky se proplétají ve třech úrovních s výškou čtyř až deseti metrů nad zemí a ze všech stran je dostatečně a spolehlivě chrání speciální odolné sítě. Celá třípatrová konstrukce je složená z dvaceti přestupních domečků a dvaceti lanových lávek. Celková délka trasy je 187 metrů, což pro děti skvělý adrenalinový zážitek. Atrakce v korunách stromů je určená pro celoroční provoz, takže 3D bludiště můžete s dětmi navštívit v létě i v zimě. Navíc vedle této zajímavé atrakce je ZOO. Celková kapacitu 3D bludiště je až 200 osob.

Anenská (Hodonín)

Malinké dětské hřiště v blízkosti centra města.

Bambino (Hodonín)

Bambino je moderní a prostorné interiérové hřiště, ve kterém si děti užijí zábavu za každého počasí. Rodiče si mohou příjemně posedět v místní kavárně. Pokud se vám tu zalíbí, můžete zde dětem uspořádat oslavu. V Bambinu se také konají nejrůznější akce jako soutěže, karnevaly, bazárky a další. Pokud si potřebujete něco zařídit, využijte možnosti hlídání pro děti od 3 do 12 let. Cena za hlídání je 60Kč/hod a je potřeba předchozí telefonická domluva. Celodenní vstupné je 119 Kč/ dítě 1 - 15 let, dospělí a děti do 1 roku mají vstup zdarma. Více na www.hristebambino.cz

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací