3D Bludiště Hodonín (Hodonín)


Jedná se o adrenalinovou prolézačku, které je umístěná v korunách stromů. Mezi vzrostlými dubovými stromy jsou zavěšeny dřevěné lávky. Lávky se proplétají ve třech úrovních s výškou čtyř až deseti metrů nad zemí a ze všech stran je dostatečně a spolehlivě chrání speciální odolné sítě. Celá třípatrová konstrukce je složená z dvaceti přestupních domečků a dvaceti lanových lávek. Celková délka trasy je 187 metrů, což pro děti skvělý adrenalinový zážitek. Atrakce v korunách stromů je určená pro celoroční provoz, takže 3D bludiště můžete s dětmi navštívit v létě i v zimě. Navíc vedle této zajímavé atrakce je ZOO. Celková kapacitu 3D bludiště je až 200 osob.

Otevřeno:
Od 9 hodin do 19 hodin.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: 187 metrů lávek v sítich, tři patra,


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.