3D Bludiště Hodonín (Hodonín)


Jedná se o adrenalinovou prolézačku, které je umístěná v korunách stromů. Mezi vzrostlými dubovými stromy jsou zavěšeny dřevěné lávky. Lávky se proplétají ve třech úrovních s výškou čtyř až deseti metrů nad zemí a ze všech stran je dostatečně a spolehlivě chrání speciální odolné sítě. Celá třípatrová konstrukce je složená z dvaceti přestupních domečků a dvaceti lanových lávek. Celková délka trasy je 187 metrů, což pro děti skvělý adrenalinový zážitek. Atrakce v korunách stromů je určená pro celoroční provoz, takže 3D bludiště můžete s dětmi navštívit v létě i v zimě. Navíc vedle této zajímavé atrakce je ZOO. Celková kapacitu 3D bludiště je až 200 osob.

Otevřeno:
Od 9 hodin do 19 hodin.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: 187 metrů lávek v sítich, tři patra,Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací