Dětská hřiště Rakvice

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

U Luže (Rakvice, okr. Břeclav)

Malé starší hřiště s minimem prvků, v klidné části obce. Neoplocené,lavičky, několik stromů.

Nová (Rakvice, okr. Břeclav)

Středně velké celooplocené hřiště v klidné části obce - plotem neprojde pes, neprotáhne se dítě a brána se sama po otevření zavře. Z jedné strany zeď rodinného domu a zahrada a vzadu pole. Hřiště na první pohled zaujme dostatkem stromů - stínu. Je na něm spousta herních prvků pro malé i starší děti - např. malý "skatepark". Je tu i dostatek plochy pro volnou hru. Hřiště bylo zřejmě doplněno o herní prvky, protože něco vypadá mnohem starší než ostatní prvky, ale i přes absenci nátěru dobře poslouží. Vezměte si s sebou křídy, bábovky a třeba i deku:).

Trávníky (Rakvice, okr. Břeclav)

Krásné velké celooplocené hřiště (vybudováno 2014) na kraji obce v klidné části. V těsném sousedství sportovní areál - fotbalová hřiště, tenis, petangue. Kousíček je rybník Šutrák, penzion - restaurace U Šutráku, bar s WC. Hned u hřiště jsou asi tři parkoviště cca pro 30 aut, hřiště je monitorováno kamerovým systémem se záznamem. Těsně před hřištěm jsou stojany na kola. Hřiště je celooplocené plotem, přes který neproleze pes, ani vám neuteče dítě. Vstupuje se na něj dřevěnou brankou s přístřeškem a lavičkou. Povrch krásná udržovaná tráva a u herních prvků něco jako gumový povrch. Moc příjemně se po něm chodí. Na hřišti jsou lavičky i stůl pro dospělé i pro malé děti, několik košů. Herní prvky už od jednoho roku. Dostatek volné plochy pro běhání i hry.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací