Nová (Rakvice, okr. Břeclav)


Středně velké celooplocené hřiště v klidné části obce - plotem neprojde pes, neprotáhne se dítě a brána se sama po otevření zavře. Z jedné strany zeď rodinného domu a zahrada a vzadu pole. Hřiště na první pohled zaujme dostatkem stromů - stínu. Je na něm spousta herních prvků pro malé i starší děti - např. malý "skatepark". Je tu i dostatek plochy pro volnou hru. Hřiště bylo zřejmě doplněno o herní prvky, protože něco vypadá mnohem starší než ostatní prvky, ale i přes absenci nátěru dobře poslouží. Vezměte si s sebou křídy, bábovky a třeba i deku:).

Otevřeno:
Neuvedena - zřejmě neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: DĚTSKÉ PRVKY: pískoviště, pružinové houpadlo, kreslící tabule, přelézačka velbloud, kolotoč velký a malý, sestava midi s dvouhoupačkou - skluzavka, lanový parkur; PRVKY PRO STARŠÍ DĚTI A MLÁDEŽ: Fun Box se schody, coping rampa, kurt B + lavičky, odpadkové koše a uvnitř hřiště několik stojanů na kolaFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací