Dětská hřiště Boskovice

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Western park Boskovice (Boskovice, okr. Blansko)

Toto westernové městečko bylo vybudované v opuštěném pískovcovém lomu a velmi přesvědčivě Vás přenese do prostředí Divokého západu. Na své si zde přijdou malí i velcí. Program je uzpůsoben rodinám s dětmi, ale pořádají se sem též školní výlety či firemní akce. Pravidelně se zde konají country bály, různé víkendové akce, představení. Pro Vaše pohodlí je zde dostatek saloonů s výběrem zdejších specialit, obchody a další nutné zázemí.

Vstup do areálu městečka je volný, platí se za vybrané atrakce a představení.Více informací naleznete na www.westernove-mestecko.cz.

Fotogalerie na www.westernove-mestecko.cz/galerie/fotogalerie

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací