Western park Boskovice (Boskovice, okr. Blansko)


Toto westernové městečko bylo vybudované v opuštěném pískovcovém lomu a velmi přesvědčivě Vás přenese do prostředí Divokého západu. Na své si zde přijdou malí i velcí. Program je uzpůsoben rodinám s dětmi, ale pořádají se sem též školní výlety či firemní akce. Pravidelně se zde konají country bály, různé víkendové akce, představení. Pro Vaše pohodlí je zde dostatek saloonů s výběrem zdejších specialit, obchody a další nutné zázemí.

Vstup do areálu městečka je volný, platí se za vybrané atrakce a představení.Více informací naleznete na www.westernove-mestecko.cz.

Fotogalerie na www.westernove-mestecko.cz/galerie/fotogalerie

Otevřeno:
Pro veřejnost otevřeno v období duben - prosinec.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: zlatá horečka, psí spřežení, koňská show, divadlo, kouzelnická show, jízda na koni, půjčovna koz, lanové centrum, indiánská vesnice, vršek pokladů, rýžoviště zlata, kovošrot zoo, El Pohoda, tattoo saloon, střelnice, fotograf, kovárna


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.