Dětská hřiště Lipno nad Vltavou

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

U skiareálu (Lipno nad Vltavou, okr. Český Krumlov)

Dětské hřiště u skiareálu a místního potoka.

Slupečná (Lipno nad Vltavou, okr. Český Krumlov)

Fitness hřiště u místní restaurace, určeno pro děti starší 12 let.

U bobové dráhy (Lipno nad Vltavou, okr. Český Krumlov)

Menší dřevěné hřiště přímo u bobové dráhy u restaurace. Povrch hřiště tvoří větší oblázky. Hřiště je na přímém slunci a není se tam moc, kde schovat, leda do přilehlé restaurace. Uvnitř restaurace je malý stoleček pro děti a pár hraček. Za restaurací je ještě jedno menší hřiště, které je ve stínu.

U Maríny (Lipno nad Vltavou, okr. Český Krumlov)

Příjemné hřiště u Maríny u Lipenské přehrady. Vhodné i pro mini návštěvníky. Jsou tu dvě houpačky s ohrádkou. A pro zmrzlinku a pivečko je to jen přes chodníček.

V campu (Lipno nad Vltavou, okr. Český Krumlov)

Dřevěné hřiště umístěné na okraji campu. V těsné blízkosti je restaurace, což jistě ocení hlavně rodiče. Hřiště je volně přístupné. Jsou tu tu krásná dřevěná mašinka s jedním vagónem, kam si mohou děti pohodlně nasednou. Dřevěná loď s provazovým tunelem, skluzavkou, lezením. Vhodné i pro menší děti, přestože na prvcích je uvedeno 3+.

U aquaparku (Lipno nad Vltavou, okr. Český Krumlov)

Krásné hřiště ve tvaru lodě se všemožnými hracími prvky přímo u Lipenské přehrady. Spíše vhodné pro větší děti.

Hopsárium (Lipno nad Vltavou, okr. Český Krumlov)

V budově Aquaworldu v Lipně nad Vltavou najdete skvělé a veliké rodinné zábavní centrum Hopsárium. Na atrakcích, kterých je tu opravdu požehnaně se děti vydovádí a vy si zatím užijete chvíli klidu v příjemném menším bistru, které je součástí centra. Vstupné pro děti do 15ti let 55 Kč/hod, pro dospělé 120 Kč/hod. Využít můžete také zvýhodněného rodinného vstupné či Lipnocard. Více na lipno.hopsarium.cz

Království lesa (Lipno nad Vltavou, okr. Český Krumlov)

V tomto zákoutí šumavské přírody naleznete několik desítek atrakcí a herních prvků. Zábava je zde nachystána pro všechny generace, dospělé i děti bez ohledu na věk. Zkuste se tu zabydlet v bludišti mezi mladými stromky, ztratit se v mraveništi nebo si zaskákat na velké trampolíně. Jsou pro Vás přichystány originální lanovky, provazové sestavy, stromová městečka, prolézačky, houpačky, půvabné domečky pro děti, hrady a hradiště, kolotoče, pískoviště nebo skluzavky. Předškolní a školní děti se zde naučí rozeznávat stopy zvířat, stromy, zjistí, jaké vlastnosti má dřevo, a jaké jsou možnosti jeho využití. Všechny herní prvky jsou inspirované lesem a životem v něm. V těsné blízkosti parku naleznete též Stezku korunami stromů Lipno, Lanový park Lipno a veškeré potřebné zázemí pro Vaše pohodlí. Vstupné do Království lesa stojí pro dospělého 290 Kč, pro děti ve věku 3 - 14 let 190 Kč. Můžete využít zvýhodněné rodinné vstupné. Více informací naleznete na www.kralovstvilesa.cz/. Fotogalerie na www.kralovstvilesa.cz/fotogalerie/kralovstvi-lesa-2016.html

Lipno nad Vltavou (Lipno nad Vltavou, okr. Český Krumlov)

Krásné velkék dětské hřiště s řadou prima atrakcí v krásném jihočeském letovisku.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací