Dětská hřiště Hluboká nad Vltavou

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

ZOO Ohrada (Hluboká nad Vltavou, okr. České Budějovice)

Malé hřišťátko pro návštěvníky ZOO Ohrada s prolézačkou, skluzavkou a houpačkou na pružinách. V ZOO je několik dalších míst, kde si děti mohou pohrát (pískoviště, houpadla na pérech, i velké hřiště s prolézačkami na druhé straně ZOO.

Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou (Hluboká nad Vltavou, okr. České Budějovice)

Areál se nachází na konci cyklostezky spojující České Budějovice s Hlubokou nad Vltavou. Aktivním odpočinkem zde můžete se svými dětmi strávit celý den, všichni tu naleznou to pravé vyžití. Jsou zde rozmanité atrakce určené dětem (skluzavky, dřevěný hrad, trampolíny), ale též takové, které přilákají dospělé, např. Adrenalin park. V areálu je k dispozici půjčovna sportovního vybavení, sportoviště pro baseball a softball, basketbal, plážový volejbal, petanque, stolní tenis, badminton a mnoho dalších sportovních aktivit.

Vstup do areálu není zpoplatněn, platíte až za vybrané atrakce. Je možné využít zvýhodněných balíčků s vícero atrakcemi, které v rámci něj můžete vyzkoušet. Více informací naleznete na www.areal-hluboka.cz/.

Fotogalerie na www.areal-hluboka.cz/fotogalerie

Vltavská pěší NS (Hluboká nad Vltavou, okr. České Budějovice)

Dětské hřiště je postavené jako jedno ze zastavení na naučné stezce kolem Vltavy. Je zde krásné klidné prostředí u řeky, možnost koupání, odpočinku a na ostatních stanovištích též rozšíření znalostí či využití venkovní posilovny k procvičení celého těla.

Karla Čapka (Hluboká nad Vltavou, okr. České Budějovice)

Menší dětské hřiště na kraji Hluboké nad Vltavou.

Sportovní (Hluboká nad Vltavou, okr. České Budějovice)

Pěkné velké dětské hřiště v místním sportovním areálu.

Purkarec (Hluboká nad Vltavou, okr. České Budějovice)

Dětské hřiště malých rozměrů s travnatým povrchem. Vhodné pro děti od tří let!

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací