Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou (Hluboká nad Vltavou, okr. České Budějovice)


Areál se nachází na konci cyklostezky spojující České Budějovice s Hlubokou nad Vltavou. Aktivním odpočinkem zde můžete se svými dětmi strávit celý den, všichni tu naleznou to pravé vyžití. Jsou zde rozmanité atrakce určené dětem (skluzavky, dřevěný hrad, trampolíny), ale též takové, které přilákají dospělé, např. Adrenalin park. V areálu je k dispozici půjčovna sportovního vybavení, sportoviště pro baseball a softball, basketbal, plážový volejbal, petanque, stolní tenis, badminton a mnoho dalších sportovních aktivit.

Vstup do areálu není zpoplatněn, platíte až za vybrané atrakce. Je možné využít zvýhodněných balíčků s vícero atrakcemi, které v rámci něj můžete vyzkoušet. Více informací naleznete na www.areal-hluboka.cz/.

Fotogalerie na www.areal-hluboka.cz/fotogalerie

Otevřeno:
Areál je přístupný celoročně, jednotlivé atrakce mají svoji otevírací dobu (stanoveno obvykle v období květen - říjen).

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: velký sjezd, obří houpačka, lanový okruh, skákací boty, trampolíny, Pardálův výběh, Adrenalin park, nafukovací hřiště, adventure minigolf, dětský dřevěný hrad, skluzavky, prolézačkyFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.