Dětská hřiště Borovany

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Borovanský mlýn - půda plná pohádek (Borovany, okr. České Budějovice)

Dětské hřiště najdete v areálu Borovanského mlýnu, který stojí za návštěvu sám o sobě. Půda plná pohádek je výstavka jak pro všechny děti, tak i pro jejich rodiče rodiče, kteří rádi zavzpomínají na svoje dětství. Vystaveny jsou kladné i záporné postavičky klasických českých pohádek, např. Dlouhý, Široká a Bystrozraký, čerti, vodníci a další. Platí se nízké vstupné, ke kterému navíc dostanete slevenku na vstup do ZOO ve Dvorci u Borovan. Bližší informace najdete na www.borovanskymlyn.cz

Hlubocká (Borovany, okr. České Budějovice)

Chcete s dětmi zajít na dětské hřiště, ale nejste si jistí, jestli je to to pravé? Tohle rozhodně můžete vyzkoušet!

Vrcov (Borovany, okr. České Budějovice)

Zábavné atrakce pro vaše děti bez ohledu na věk.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací