Borovanský mlýn - půda plná pohádek (Borovany, okr. České Budějovice)


Dětské hřiště najdete v areálu Borovanského mlýnu, který stojí za návštěvu sám o sobě. Půda plná pohádek je výstavka jak pro všechny děti, tak i pro jejich rodiče rodiče, kteří rádi zavzpomínají na svoje dětství. Vystaveny jsou kladné i záporné postavičky klasických českých pohádek, např. Dlouhý, Široká a Bystrozraký, čerti, vodníci a další. Platí se nízké vstupné, ke kterému navíc dostanete slevenku na vstup do ZOO ve Dvorci u Borovan. Bližší informace najdete na www.borovanskymlyn.cz

Otevřeno:
celoročně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Pískoviště, prolézačka se skluzavkou, pružinová houpačka, závěsná houpačkaFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.