Spolupracujte s námi

Jak to funguje?

Jednoduše! Zaregistrujete se na našem webu a za každé vložené hřiště dostanete ve výši 20 Kč, za každý vložený tip na výlet pak 50 Kč.. Vložené hřiště nebo tip na výlet musí být nový, pokud již hřiště nebo výlet v databázi máme, nemůžeme odměnu vyplatit. Hřiště musí obsahovat libovolný název, výstižný popis, alespoň jednu fotku (ideálně více) a určení velikosti a polohy hřiště. Polohu určíte snadno kliknutím do mapy, žádné složité počítání GPS od Vás nečekáme :) Podobně to funguje u výletů, podrobnosti si můžete přečíst zde.

Hřiště i tip na výlet se nezobrazuje návštěvníkům webu ihned poté co ho vložíte, ale je nutné, aby bylo schváleno správcem webu. Ihned po schválení se začne objevovat ve výsledcích vyhledávání i v mapě na hlavní stránce webu. Zároveň tím vzniká Váš nárok na odměnu za toto hřiště / tip na výlet. Odměnu vyplácíme po dosažení částky Kč 200,- Kč, případně jsme schopni se domluvit na výplatě i při nižší hranici. Formálně zpracované podmínky spolupráce najdete níže a pokud se rozhodnete zaregistrovat, pak jsou to právě tyto podmínky, které svou registrací odsouhlasíte.

Pokud se nechcete podílet na vkládání nových hřišť, ale často nějaká navštěvujete, pak uvítáme když nám zašlete fotku tohoto hřiště. Můžete to udělat snadno na stránce s detailem hřiště, kde kliknutím na odkaz odeslat fotku. Nebo nám fotku prostě pošlete emailem na fotky@venkazdyden.cz a připište nám o jaké hřiště se jedná. Pokud posíláte fotku pořízenou mobilním telefonem pak se pokusíme přiřadit fotku patřičnému hřišti podle GPS, kterou foťáky v mobilech obvykle automaticky vkládají do fotky. Děkujeme!

 

Podmínky spolupráce

Formální podmínky spolupráce najdete zde.


Chci se zaregistrovat

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací