Tipy na výlety

Možnosti spolupráce

Stále rozšiřujeme náš web o tipy na výlety ve všech regionech Česka. Zaměřujeme se zejména na výlety s dětmi, nicméně to není zásadní, vložit můžete jakýkoliv výlet, návštěvník webu si pak může vybrat výlet podle jeho náročnosti. Uvítáme každého turistu, který se nebojí o svých výletech napsat pár slov, přidát pár fotek a přivydělat si pár korun :) Pokud je to pro Vás zajímavé, přečtěte si formálně zpracované podmínky spolupráce. Jednoduše a ve stručnosti -> vložíte nový tip na výlet spolu s několika fotkami a dostanete za to odměnu Kč 50,-.

Jak vkládat

Tipy na výlety se vkládají v administraci, kam se dostanete po jednoduché registraci. Vložení výletu je celkem jednoduché - v zásadě je třeba vyplnit údaje ve formuláři, vložit alespoň tři fotky, a kliknout na uložit. Formulář Vás jednotlivými kroky provede, nejsou třeba žádné odborné znalosti, stačí běžná počítačová gramotnost. Kdo umí napsat email, zvládne i toto :)

Co je a není tip na výlet

Za žádoucí tipy na výlety jsou považovány zejm. procházky přírodou, které jsou něčím zajímavé pro rodiče i děti. Výlet může být i typu "jen cíl", kdy nikam nejdeme, typicky to bude rozhledna, hrad, zámek, ZOO apod. Za výlet naopak nepovažujeme návštěvu koupaliště, aquaparku nebo sportovního centra. Zábavní herní parky (jako je třeba Šťastná země, Dinoparky apod.) uvítáme, ale pozor patří do sekce Hřiště!

Výchozí bod výletu - kontrola duplicit

Než začnete zadávat nový výlet, tak na hlavní stránce nejprve ověřte, zda daný výlet dosud neexistuje. Zadejte klíčové slovo (Sněžka, Karlštejn, ZOO Praha...), turistický region apod. a klikněte na tlačítko Vyhledat. Systém zobrazí odpovídající výlety buď na mapě nebo v seznamu.
Další pomůckou je automatické hledání blízkých výletů v administraci. Jakmile ve formuláři pro zadávání výletu nakliknete do mapy výchozí bod výletu, systém automaticky zkontroluje, zda v blízkém okolí nezačíná nějaký jiný, v databázi již existující, výlet. Pokud ano, pak ověřte, že výlet, který chcete zadat zatím v databázi není. Za duplicitní považujeme výlet po stejné či velice podobné trase, takové prosíme nezadávejte.

Parametry výletu

Parametry každého výletu jsou následujuící:

Schválení výletu

Každý vložený výlet musí být před svým publikováním schválen správcem webu. Výlet, který vložíte do systému je uložen ve stavu "koncept", tzn. můžete ho libovolně upravovat, přidávat fotky atd. Dokud je ve stavu "koncept", správce webu ho zatím nekontroluje, neřeší, nevšímá si ho. Jakmile jste s výletem hotov(a), klikněte na oranžové tlačítko "Odeslat ke schválení". V tento okamžik se se výlet dostane do stavu "ke schválení" a zakrátko se na něj podívá správce výletů a schválí jej k publikování, příp. zamítne, např. v případě duplicitně zadaného výletu nebo nějaké jiné zásadní chyby. Důvod zamítnutí je vždy vidět ve formuláři výletu v kolonce "Poznámka admina". Schválený výlet je také automaticky chápán jako výlet k proplacení.

Kontakt

Na cokoliv se můžete zeptat na emailu:Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací