Staré Splavy (Doksy, okr. Česká Lípa)


Na pláži Staré Splavy, která je přes léto přístupná jen jako placené koupaliště (mimo sezónu je přístupná bez placení, viz. provozní doba), můžete najít nejen houpačky, ale velké prolézačky ve tvaru lodí či obydlí obyvatel oceánie. V blízkosti se nachází občerstvení, záchody a přes léto i vodní atrakce.

Otevřeno:
Pláž - červen - září 8:00 - 24:00 (dle návštěvnosti), po zbytek roku je pláž zpřístupněna 8:00 - 20:00

Vstupné na pláž se platí od června do září, 8:00 - 18:00 h. Vstupné zahrnuje jedinečné nafukovací atrakce, tobogán, animační program a lekce tance, dětská hřiště, prolézačky, houpačky, domečky, obří šachy, kulečník, stolní tenis, beach voejbalové hřiště, pro nejmenší bazének se šlapadly, zdravotní službu, WC, sprchy. To vše v příjemném prostředí za jednu cenu.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Houpačky, prolézačky


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.