RC Letná (Holešovice, Praha 7)


Klasická hernička Rodinného centra Letná je příjemné, veselé místo s velkým množstvím hraček, kde si děti pohrají s kamarády a vy si zatím můžete dát třeba kávu a popovídat s ostatními maminkami. Hernu si užijí především děti do 6 let. Máte také možnost zde uspořádat dětem narozeninovou oslavu.
Vstupné pro rodinu do herny je 25 Kč/hod.
Více na rcletna.cz/

Otevřeno:
PO: 14:30 - 17:30
ÚT: 9:00 - 12:00
STŘ: 9:00 - 12:00
ČT: 9:00 - 12:00
PÁ: 9:00 - 12:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: molitanová stavebnice, houpací koníci, dětská kuchyňka, autíčka, stavebnice, hry, kočárky, panenky, plyšáci, knížky, hračky pro nejmenší,...Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.