Radouč park Loď (Mlada Boleslav, okr. Mladá Boleslav)


Hřiště se nachází na krásném místě u vzrostlých stromů, které za slunného počasí nabízejí příjemný stín. Hřiště je vhodné jak pro malé tak větší návštěvníky, je tu několik houpaček, jedna s ohrádkou pro ty nejmenší, další pak mají různé délky řetízků. Nachází se zde i několik herních prvků na pružinkách (domeček, zvířátka). Nechybí tu ani klasická houpačka pro dvě děti. Největším lákadlem tohoto hřiště je hrací prvek ve tvaru loďky, který zabaví i větší děti. Je zde i několik laviček pro odpočívající rodiče :)

Otevřeno:
Zima 8.00 -18.00
Léto 7.00 -21.00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: 2 x skluzavka, 4 x houpačka, 2 x houpací zvířátko, 1 x houpací domeček, 1 x lodˇ


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.