Outdoor centrum Helfštýn (Týn nad Bečvou, okr. Přerov)


Centrum naleznete hned vedle parkoviště hradu Helfštýn. O Vaši zábavu se zde postará vybudované lanové bludiště, nízký lanový park vhodný pro děti již od 4 let, lukostřelba, trampolína či hopíci, které ocení i ti úplně nejmenší. Velký důraz je zde kladen na bezpečnost, proto na průběh návštěvy v lanovém parku dohlíží vyškolení instruktoři. Vstupné je určeno zvlášť pro jednotlivé atrakce. Do lanového bludiště zaplatíte 250 Kč/hodinu, do nízkého lanového parku je jednorázový neomezený vstup za 50 Kč. Můžete využít zvýhodněných permanentek a balíčků. Více informací naleznete na www.outdoor-helfstyn.cz/. Fotogalerie na www.facebook.com/Outdoor.centrum.Helfstyn/photos/?ref=page_internal

Otevřeno:
Otevřeno v období březen - listopad v předem stanovené časy. Po telefonické domluvě možné otevření i v jiných termínech.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: lanové bludiště, nízký lanový park, hopíci, big swing, lukostřelba, trampolína, slackline parkFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.