Oranžové hřiště U Žirafy (Valtice, okr. Břeclav)


Pěkné středně velké celooplocené hřiště hlídané kamerami, v klidné části obce. U hřiště stojany na kola. Povrch tráva a písek. Na hřišti je dostatek stínu i volné plochy pro běhání, k dispozici lavičky i odpadkové koše. Většina herních prvků je spíše pro děti cca od 3 let. Mladší děti by mohly mít problém vylézt na sestavu se skluzavkou a prvky na lezení.

Otevřeno:
Duben - květen 08:00 - 18:00, červen - srpen 08:00 - 20:00, září - říjen 08:00 - 18:00.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Houpačka hnízdo + 2 zavěšené houpačky - prkna, lanová dráha, kolotoč, dvě pružinová zvířátka - houpačky, jedna pružinová houpačka se čtyřmi sedátky, skluzavka pro menší i větší děti, pískoviště, lezecká stěna, balanční řetězový žebřík, spousta možností ke šplhání a lezení..


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.