Opuková (Řepy, Praha 6)


Velké hřiště se vrostlými stromy, které v letních měsících poskytují příjemný stín. Hřiště nabízí velký počet herních prvků. Děti ocení pískoviště s bagrem a dřevěnou věž pro hru s pískem nebo třeba lanovku se sedátkem. Dále je zde k dispozici několik prolézaček a skluzavek, houpací točidlo, pružinové a závěsné houpačky, kolotoč apod. V těsné blízkosti je Pivnice v Kulturáčku, kde se lze občerstvit (má letní terasu, ze které sice není na hřiště vidět, ale občerstvení si lze vzít sebou).

Otevřeno:
8.00 - 20.00 hod. celoročně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Věž se skluzavkou, šplhací rampou, sítí a tyčí, prolézačka věže s tunelem, lezeckou stěnou, rampou, skluzavkou, žebříky a domečkem, kreslící tabule, pružinová houpačka, kolotoč, lanovka se sedátkem, houpací točidlo, 2 pískoviště, bagr, dřevěná věž pro hru s pískem, pružinové houpačky, hrazda s kladinou


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.