Opičárna (Ostravice, okr. Frýdek-Místek)


V parku naleznete unikátní lanové bludiště, nízký lanový park i trampolínu. V bludišti nemáte jasně určenu jednu postupovou trasu, sami si tedy volíte překážky, které absolvujete. Pro ty nejodvážnější je zde připravena náročná trasa v délce 230 metrů s 30 překážkami. Nízký lanový park je určen dětem od 3 let. Do lanového bludiště činí vstupné na neomezenou dobu 350 Kč pro dospělé, 300 Kč pro dítě. Do nízkého lanového parku je jednorázový neomezený vstup za 20 Kč. Více informací na www.opicarna.cz/. Fotogalerie na www.opicarna.cz/fotogalerie/

Otevřeno:
Otevřeno v období březen - listopad v předem stanovené časy. Po telefonické domluvě možné otevření i v jiných termínech.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: lanové bludiště, nízký lanový park, trampolínaFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.