Nábřeží Závodu Míru (Pardubice)


Dětské hřiště na nábřeží Závodu Míru mezi domy 1883 a 1858, Pardubice. Původní již nedostačující sídlištní hřiště, prošlo okolo roku 2011/2012 rekonstrukcí, nyní velmi oblíbené. Nedaleko hřiště se nacházi ZŠ Závodu míru (vedle parkoviště), kde najdete plácek na fotbal a koši na basketbal.

Otevřeno:
neomezená - přes plůtek se dá přelézt

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: herní sestava - hrad s klouzačkou, stěnou na lezení a houpačkami, 3 x pružinové houpadlo, vahadlová houpačka, zavěšené hnízdo


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.