Na Pláni - horní stanice lanovky Svatý Petr - Pláň (Špindlerův Mlýn, okr. Trutnov)


Nedávno vybudované venkovní dětské hřiště u horní stanice lanovky Na Pláni. Kromě krásných výhledů tu najdete spoustu herních prvků, kde se vyřádí děti od 3-let. Je zde vodní atrakce (vodu si pustíte kohoutkem a ta pak samospádem teče dolů přes různé překážky), nafukovací skákací polštář (něco jako trampolína), lanová prolézací pyramida, dřevěný prolézací hrad s lanovými prvky a skluzavkou, 3-dílná hrazda, dřevěná prolézačka s lanovým a dřevěným žebříkem, 2x závěsná houpačka, 1x houpací síť, samostatná skluzavka ve svahu, houpačka pro dva. Hřiště má travnatý povrch s drobnými oblázky kolem herních prvků. Kolem jsou lavičky, odpadkové koše. Možnost občerstvení a WC ve vedlejší restauraci. POZOR: V zimě bude většnou pod sněhem a tedy mimo provoz!

Otevřeno:
V letních měsících neomezeně, v zimě je pod sněhem.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Je zde vodní atrakce (vodu si pustíte kohoutkem a ta pak samospádem teče dolů přes různé překážky), nafukovací skákací polštář (něco jako trampolína), lanová prolézací pyramida, dřevěný prolézací hrad s lanovými prvky a skluzavkou, 3-dílná hrazda, dřevěná prolézačka s lanovým a dřevěným žebříkem, 2x závěsná houpačka, 1x houpací síť, samostatná skluzavka ve svahu, houpačka pro dva.


Fotogalerie

Komentáře

28.10.2019

Hřiště bohužel není plně v provozu, když je zavřená restaurace.

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.