Na Pláni - horní stanice lanovky Svatý Petr - Pláň (Špindlerův Mlýn, okr. Trutnov)


Nedávno vybudované venkovní dětské hřiště u horní stanice lanovky Na Pláni. Kromě krásných výhledů tu najdete spoustu herních prvků, kde se vyřádí děti od 3-let. Je zde vodní atrakce (vodu si pustíte kohoutkem a ta pak samospádem teče dolů přes různé překážky), nafukovací skákací polštář (něco jako trampolína), lanová prolézací pyramida, dřevěný prolézací hrad s lanovými prvky a skluzavkou, 3-dílná hrazda, dřevěná prolézačka s lanovým a dřevěným žebříkem, 2x závěsná houpačka, 1x houpací síť, samostatná skluzavka ve svahu, houpačka pro dva. Hřiště má travnatý povrch s drobnými oblázky kolem herních prvků. Kolem jsou lavičky, odpadkové koše. Možnost občerstvení a WC ve vedlejší restauraci. POZOR: V zimě bude většnou pod sněhem a tedy mimo provoz!

Otevřeno:
V letních měsících neomezeně, v zimě je pod sněhem.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Je zde vodní atrakce (vodu si pustíte kohoutkem a ta pak samospádem teče dolů přes různé překážky), nafukovací skákací polštář (něco jako trampolína), lanová prolézací pyramida, dřevěný prolézací hrad s lanovými prvky a skluzavkou, 3-dílná hrazda, dřevěná prolézačka s lanovým a dřevěným žebříkem, 2x závěsná houpačka, 1x houpací síť, samostatná skluzavka ve svahu, houpačka pro dva.Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací