Muzeum kostek Liberec (Liberec)


Netradiční muzeum zasvěcené nesmrtelné stavebnici LEGO najdete přímo v centru Liberce v Nákupní galerii Plaza. Najdete zde na 1000 originálních LEGO modelů, mezi nimi také model Liberecké radnice, který se stavěl 6 měsíců a je poskládán ze 100 000 kostiček. Součástí muzea je v neposlední řadě také dětský koutek, ve kterém si vaše děti mohou dosytosti pohrát, jak jinak než právě s LEGO stavebnicí. V rámci muzea je i obchod s širokým sortimentem LEGO kostek a setů, které v běžných obchodech nekoupíte.
Vstupné je přibližně 120Kč/ dospělý, 80 Kč/ dítě, 50Kč/ dítě do 120cm v doprovodu dospělého, využít můžete také zvýhodněné vstupné pro rodinu, školy apod.
Více informací na www.muzeumlega.cz/muzeum-liberec

Otevřeno:
PO - NE: 9:00 - 19:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: stavebnice LEGO na 1000 způsobů :)Fotogalerie

Komentáře

3.05.2021

Nabízím rychlou, diskrétní a výhodnou půjčku pro každého s prokazatelným příjmem od 50 000 do 30 000 000 Kč, kde si můžete sami nastavit parametry půjčky. Výše splátek, doba splácení a výše půjčky závisí zcela na vás. zdeneksuchaneka555@gmail.com

7.03.2020

V Pláže žádná LEGO výstava již není, starý údaj.

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.