Mšeno - u Rybářské bašty (Jablonec nad Nisou)


Na tomto dětském hřiště najdete své vy jako rodič, tak i vaše děti.

Otevřeno:
Celoročně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: kládová houpačka 4 - 12 let, pružinová houpadla 3 - 10 let, pískoviště 3 - 9 let, závěsné houpačky 4 - 15 let, šplhací totem 3 - 15 let, trojnožka 6 - 12 let, šestihran 6 - 15 let, dvoumístné houpadlo 3 - 10 let, čtyřmístné houpadlo 3 - 10 let, skákací panák 3 - 15 let, lanovka 6 - 15 let, koš na basketbal do 15 let, fotbalové branky
Fotogalerie

Zobrazit fotku

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací