Lanové centrum Kamzík (Malá Morávka, okr. Bruntál)


Přímo před hotelem Kamzík v Karlově pod Pradědem najdete lanové centrum, které je určeno pro všechny věkové kategorie. Najdete zde různě náročné trasy. Svoji odvahu, obratnost a kondici si mohou otestovat jak zkušení lezci, tak i ti, kteří podobnou aktivitu ještě neabsolvovali. Menší děti u nás také nepřijdou zkrátka – navštíví dětské lanové centrum. Aktivity pro děti jsou u nás zdarma. Součástí areálu je moderní dětské hřiště.

V hotelu Kamzík zároveň můžete najít toalety a občerstvení. Pro ubytované hosty je k dispozici taktéž krytý vyhřívaný bazén a vnitřní novou dětskou hernu v mořském stylu v ceně ubytování. K venkovním aktivitám nechybí trampolína a houpačky. Lokalita patří svou kvalitou ovzduší k vyhovujícím pro konání ozdravných pobytů. Pro děti je tu bezpečno, hlavní silnice není na dohled.

Více můžete najít na www.hotelkamzik.cz

Otevřeno:

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky:


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.