Křižná (Valasske Mezirici, okr. Vsetín)


Obrovské dětské hřiště nedaleko centra města.

Otevřeno:
celoročně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: skluzavka, prolézačky, houpačky, pískoviště, kolotoče


Fotogalerie

Komentáře

6.05.2024

Hřiště je nádherné,... toalety v pořádku,.... trošku chybí stánek, který by nabízel pitíčka a drobné sladkosti pro děti, kávu pro dospělé.. V pátek 3.5.2024 jsem zde byla s vnučkou, člověk, který měl ten den na hřišti službu a na sobě žlutou vestu, byl pod silným vlivem alkoholu. Pěkný den Palátová

13.03.2022

Vubec nechapu na co jste to hriste staveli kdyz mate neustale debilni otviraci dobu a hriste pro deti je neustale zvrene chudci deti si nemaji kde hrat a jen ze nemate lidi tak nma kdo asistovat aby bylo hriste kdykoliv uzitecne!!!! Jste hrozniiiii!!!

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.