Herna Mrňouskov (Opava)


Herna Mrňouskov je jedna z možností, kam vzít děti za zábavou. Herna je určena pro děti vě věku 0-10 let. Součástí je i kavárna, kam si můžou rodiče skučit mezitím co budou jejich ratolesti dovádět. Děti zde zažijou spoustu zábavy, najdou si nové kamarády a hlavně budou rozvíjet svoje pohybové a kreativní dovenosti.
Cena: 49 kč / hod
Více se dozvíte na webu: www.mrnouskov.cz/herna.html

Otevřeno:

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Kuličkový bazén se skluzavkou, odrážedla, houpadla, maxi stavebnice, kuchyňka,Velká průlezka se skluzavkou, trampolína, zóna pro kreativní činnosti dětí, stolní fotbálek, vzdušný hokej, x box kinect, sedací vak pro děti


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.