Donovalská (Háje, Praha 4)


Malé hřiště v blízkosti Supermarketu Albert, mezi panelovými domy. Hřiště bývá větší část dne ve stínu okolních domů, je oplocené, má dostatečný počet laviček a odpadkový koš. Skluzavka zde umístěná je vyšší než ostatní, určená spíše pro větší děti. Děti ve věku 2-4roky mohou mít strach se z ní sklouznout - doporučuji dole dítko chytat, klouže opravdu rychle, tak aby dítko dole neupadlo na obličej, jako se stalo nám.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: pružinová houpačka ve tvaru motorky, kolotoč, 1x závěsná houpačka, 1x skluzavka - vysoká a dost prudká


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.