Dětský koutek Krteček (Beroun)


Pokud si potřebujete něco zařídit a sháníte hlídání pro vaše děti, využijte Dětský koutek Krteček, který se právě na hlídání zaměřuje. Koutek je určen dětem od 6 měsíců do 8 let. Prostory si také můžete pronajmout pro vaše soukromé akce, dětské narozeninové oslavy apod. Krteček nabízí různé alternativy hlídání, můžete se zde domluvit na dlouhodobém a pravidelném hlídání, nebo pouze jednorázově, z dalších služeb je možné také v případě potřeby využít hlídání u vás doma. Základní cena za hlídání je 100 Kč/hod/dítě 6 měs. - 2 roky, 50 Kč/hod/dítě od 2 do 8 let. Více na www.koutek-krtecek.cz

Otevřeno:
PO - PÁ: 7:00 - 17:00 (případně dle dohody)
SO - NE: dle dohody

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: domeček, dětská kuchyňka, panenky, autíčka, hrací koberec, knížky, stavebnice, balóny a dalšíFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.