Dětský koutek Krteček (Beroun)


Pokud si potřebujete něco zařídit a sháníte hlídání pro vaše děti, využijte Dětský koutek Krteček, který se právě na hlídání zaměřuje. Koutek je určen dětem od 6 měsíců do 8 let. Prostory si také můžete pronajmout pro vaše soukromé akce, dětské narozeninové oslavy apod. Krteček nabízí různé alternativy hlídání, můžete se zde domluvit na dlouhodobém a pravidelném hlídání, nebo pouze jednorázově, z dalších služeb je možné také v případě potřeby využít hlídání u vás doma. Základní cena za hlídání je 100 Kč/hod/dítě 6 měs. - 2 roky, 50 Kč/hod/dítě od 2 do 8 let. Více na www.koutek-krtecek.cz

Otevřeno:
PO - PÁ: 7:00 - 17:00 (případně dle dohody)
SO - NE: dle dohody

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: domeček, dětská kuchyňka, panenky, autíčka, hrací koberec, knížky, stavebnice, balóny a další
Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací