Cyklokemp Loděnice (Ústí nad Labem)


Hřiště je součástí cyklokempu Loděnice v blízkosti cyklostezky č.2. Cyklokemp i samotné hřiště se poslední dobou stává stále častějším místem kam na kole jezdí rodiče se svými ratolestmi nejen z Ústí nad Labem. Kromě hřiště zde naleznete i menší bazének s fontánkou, kde se v parných dnech děti rády svlaží. Když si budou Vaše děti hrát, tak Vy se můžete občerstvit pivem, kofolou, malinovkou, v nabídce jsou i nanuky, cukrovinky a rychlé občerstvení (párek v rohlíku, hranoilky, kukuřice atd.). V kempu je možné se ubytovat ve vlastním stanu nebo v chatkách.

Otevřeno:
Sezóna denně 10-20

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Kolotoč, houpačka, dřevěný hrad, pískoviště, houpadla, skluzavka, bazénFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací