Cyklokemp Loděnice (Ústí nad Labem)


Hřiště je součástí cyklokempu Loděnice v blízkosti cyklostezky č.2. Cyklokemp i samotné hřiště se poslední dobou stává stále častějším místem kam na kole jezdí rodiče se svými ratolestmi nejen z Ústí nad Labem. Kromě hřiště zde naleznete i menší bazének s fontánkou, kde se v parných dnech děti rády svlaží. Když si budou Vaše děti hrát, tak Vy se můžete občerstvit pivem, kofolou, malinovkou, v nabídce jsou i nanuky, cukrovinky a rychlé občerstvení (párek v rohlíku, hranoilky, kukuřice atd.). V kempu je možné se ubytovat ve vlastním stanu nebo v chatkách.

Otevřeno:
Sezóna denně 10-20

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Kolotoč, houpačka, dřevěný hrad, pískoviště, houpadla, skluzavka, bazén


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.