Café Pink Bear (Braník, Praha 4)


Vyveďte své děti do útulné kavárny s prostornou hernou o několika místnostech k růžovému medvědovi. Na své si tu přijdou malé i větší děti, navíc pro batolátka je tu speciální koutek. Zatímco si děti hrají, vy si vychutnáte skvělou kávu, čaj a další kvalitní občerstvení. Panuje tu příjemná domácká a uvolněná atmosféra, ve které se budete cítit dobře a budete si moct návštěvu plně vychutnat. Zaneprázdněné maminky jistě ocení i možnost hlídání. Využít můžete také možnosti organizace dětských oslav, či půjčovnu masek.
Celodenní vstupné je 75 Kč/ dítě, cena hlídání je 105 Kč/hod.
Více na www.cafepinkbear.cz

Otevřeno:
PO: 14:00-19:00
ÚT - PÁ: 10:00-19:00
SO - NE: vyhrazeno pro narozeninové párty a akce
(o svátcích zavřeno)

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: dětský kosmetický koutek, malá skluzavka, plyšáci, autíčka, skákadla, batolecí koutek se skluzavkou, stanový domeček, stavebnice, PlayStation, stolní hry, spousta dalších hračekFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.