Bojanovická - u kina Sigma (Záběhlice, Praha 4)


Rozhlehlé dětské hřiště bez oplocení, nacházející se u bývalého kina Sigma, před restaurací a v prostoru mezi činžovními domy. Není to vlastně hřiště v pravém slova smyslu, ale herní prvky rozmístěné v prostoru. Kromě prolézaček a houpaček jsou zde také dva plechové stoly se židličkami a namalovanou šachovnicí - ke hře je třeba přinést vlastní figurky nebo použít kameny, jako my.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: 3x pružinová houpačka, domeček na hraní s lavicemi a počítadlem, 2x prolézací sestava s malou skluzavkou, 2x kladinová houpačka pro dva, 2x prolézací věž s lanovými prvky pro větší děti, tabule pro kreslení křídami, stůl na ping-pong, 2x stůl se šachovnicí a sedátky.


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.