U koupaliště (Mlada Boleslav, okr. Mladá Boleslav)


Velké hřiště pro děti, lavičky pro rodiče, fitpark pro dospělé, posilovací sestava (hrazdy atp.), hřiště na beach volejbal, stůl na stolní tenis. V létě, když je otevřené koupaliště, přístup je pouze z koupaliště a vstupné 10,- Kč. Když je koupaliště zavřeno, přístup zdarma vraty z ulice Jičínská.

Otevřeno:
duben - září 9:00 - 21:00
říjen - březen 9:00 - 17:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: 4 velké prolézací sestavy, jejichž součástí jsou např. 2 houpačky, lano a tyč na šplhání, lezecká stěna, klouzačka, lanové mosty a stěny atd. Fitpark pro dospělé (posilovací stroje), posilovací sestava (hrazdy atp.), hřiště na beach volejbal, stůl na stolní tenis


Fotogalerie

Komentáře

13.09.2020

Dobrý den nenašli se náhodou klíče na hřišti dekuji

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.