U Bílého Labe (Špindlerův Mlýn, okr. Trutnov)


Středně velké přírodní dětské hřiště na břehu Bílého Labe, které poskytuje dětem příjemné rozptýlení při výletu a dospělým pohodlný odpočinek. Kolem hřiště je dostatečný počet laviček, jde zde i ohniště. Kousek odsud je možné sestoupit k Bílému Labi, kde se děti mohou na velkých kamenech vydovádět. U hřiště jsou instalovány vzdělávací tabule s informacemi o Krkonošském národním parku - floře i fauně.

Otevřeno:
neomezeně, ale mimo letní sezonu mohou být některé prvky demontovány (skluzavka, edukační tabule aj.)

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: dřevěný kolotoč, vysoká skluzavka, pískoviště, dřevěný prolézací medvídek, dřevěná prolézací pyramida, 2x závěsná houpačka, 1x houpačka pro dva, kladina, pohyblivá kláda na řetězech pro procvičení rovnováhy


Fotogalerie

Komentáře

25.10.2022

e

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.