Vybavte se na koně stylově. Přichází velké slevy na populární značku Animo

10.09.2018

Zamilovat se do jezdectví je opravdu jednoduché, ovšem jezdecký sport jako takový vyžaduje dostatek volného času a potřebné vybavení. Usednout do sedla v klasických džínách a tričku s krátkým rukávem není zrovna to pravé ořechové. Pokud si tedy chcete splnit dětský sen a jezdit na koních, pořiďte si následující potřeby.

Jestliže jste snad nikdy neseděli na koni, ale pouze na poníkovi někde na pouti, podívejte se nejprve na tipy a rady, jak začít jezdit na koni. Pamatujte, že nikdy není pozdě usednout do sedla.

Bez jezdeckých potřeb se neobejdete

Snad u každého sportu, včetně jezdectví, potřebujete vhodné vybavení, nářadí, náčiní a další doplňky. I v oblasti jezdectví působí spousta značek věnujících se výrobě a prodeji jezdeckého vybavení, ať už pro samotné jezdce, nebo koně. K předním značkám patří Animo, která má své kořeny v Itálii. Specializuje se na výbavu pro jezdce a koně, přičemž při navrhování jednotlivých modelů bere v potaz i současné módní trendy.

Jezdecké oblečení Animo pro všechny věkové kategorie

Jezdecké oblečení značky Animo si zamilovali mnozí začátečníci i profesionálové, již mají vysoké nároky na kvalitu, funkčnost a design. V kolekcích narazíte také na dětské jezdecké oblečení, a to pro dívky a chlapce od šesti let. Dámské oblečení je ve velikostech od 34 do 52 a pánské od 40 do 58. Samozřejmostí jsou také jezdecké boty vyrobené z vysoce kvalitní kůže.

Kde nakoupit potřeby značky Animo?

I v českých vodách seženete jezdecké potřeby od Animo. Pro skutečné srdcaře, jimž záleží na vlastní bezpečnosti a pohodlí, je připraven internetový obchod Equestrians.cz, kde vám online poradí proškolený personál věnující se ve volném čase jezdectví. Spokojení budete navíc s cenovou politikou, přičemž momentálně na vás čekají atraktivní slevy.

Doporučili byste někomu tento článek? Sdílejte ho na svém Facebooku!
Všechny články

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací