Sušička zlikviduje horu prádla, kterou si přivezete z dovolené

02.01.2019

V letním období se zřejmě chystáte alespoň na prodloužený víkend někde tady v České republice. Pokud cestujete s celou rodinou, zřejmě se vám před očima promítne návrat s horou špinavého prádla. Potom se na několik dnů uzavřete do kruhu praní, sušení a žehlení. Dávno jsou pryč doby, kdy se muselo prát ručně, dnes existují automatické pračky, které za vás všechno odedřou. Stejně tak si nemusíte dělat starosti ani se sušením a žehlením, pokud pořídíte správného pomocníka. Sušičku.

Samozřejmě, prádlo vám uschne i na balkoně či na zahradě, nicméně musíte čekat mnohdy i několik dnů, zejména když začne pršet nebo se ochladí. Jestliže si chcete usnadnit a urychlit práci, není nic jednoduššího než si pořídit sušičku prádla. Pestrou nabídku najdete například na stránce https://www.expert.cz/susicky-pradla/.

Výhody sušení prádla v sušičce

Prádlo přehodíte z pračky do sušičky, počkáte zhruba dvě hodiny a potom prádlo poskládáte do skříně. Odpadají vám starosti s žehlením, a tak se s žehličkou jednou provždy rozlučte. Potěší vás, že moderní sušičky prádla nespotřebují příliš mnoho energie, a tak nebudete plakat při pohledu na fakturu za elektřinu. Při výběru tedy sledujte třídu spotřebiče na energetickém štítku, protože někteří prodejci doprodávají starší modely s nižší energetickou účinností.

V sušičce vysušíte v podstatě všechno – od vlněného přes saténové až po bavlněné oblečení. Překvapení nastane, když do sušičky vložíte ručníky, protože je vytáhnete měkké a hebké na dotek.

Sušička ušetří čas

Jakmile přijedete z dovolené, začnete prádlo prát a vzápětí sušit. Zatímco se vám jedna várka usuší, druhá se vypere, a tak můžete neustále pokračovat, až vám v koši na prádlo nezbude ani ponožka. Proč si to dělat složitě, když to jde jednoduše?!

Doporučili byste někomu tento článek? Sdílejte ho na svém Facebooku!
Všechny články

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací