Podzim – čas výletů a mikin

20.09.2022

Listy na stromech postupně mění barvu, dny se zkracují a teplota klesá, ale to není důvod proto, abychom se vzdali odpoledních či víkendových výletů. Jen se musíme pořádně obléct. Pobyt v přírodě vám může zpříjemnit třeba mikina s vlastním potiskem.

Jak to funguje? Ve specializovaném e-shopu si vyberete jednu z mikin s kapucí, zvolíte si velikost a barvu a pak si můžete přizpůsobit návrh mikiny o vlastní obrázek i text. Na mikině s označením Song si tak můžete nahrát obrázek oblíbeného interpreta, jeho jméno a název skladby a vše se hned zobrazí v návrhu na zvolené mikině. Důležité je mít obrázek v dostatečné velikosti. V jiné mikině s názvem American Hero se můžete proměnit v superhrdinu, protože přes logo s bleskem si v aplikaci můžete napsat své jméno nebo přezdívku. Na další mikině zase můžete udělat nápisem radost své mamince. Poslední mikina může na někoho prozradit, čím je ve dne a čím v noci.

S aplikací si můžete vyhrát a vyrobit si mikiny pro partu kamarádů nebo pro rodinu, klidně i s nápisy, kterým budete rozumět jenom vy, nebo s fotografiemi a obrázky z předchozích výletů. Mikiny se prodávají v černé, bílé, šedé, modré, červené a zelené barvě. Velikosti u všech mikin jsou od XS až po XXL a střih je unisex. Mikiny se šijí z kvalitní bavlny a lze je prát v pračce.

Celková cena mikiny s potiskem se odvíjí od toho, jak velkou plochu si chcete potisknout. Je-li na mikině potisk jen z jedné strany, cena 661 Kč, potisk vepředu i vzadu vyjde na 858 Kč. E-shop nijak nelimituje počet kusů, klidně si můžete objednat jen jednu, ale v takovém případě budete hradit přepravní náklady. Při objednávce nad 1 250 Kč je doprava zdarma. Dodací lhůta na adresu v České republice je 3 až 5 pracovních dní.

Pokud tedy chcete s rodinou či kamarády vyrazit ven třeba na prodloužený víkend na konci října, máte ještě dost času na pořízení nových mikin.  

Doporučili byste někomu tento článek? Sdílejte ho na svém Facebooku!
Všechny články

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.