Nakupováním se dá i vydělat

06.12.2018

Nakupování na internetu je v České republice stále populárnější a se zvyšujícím se počtem nákupů se k nám postupně rozšiřují i dříve neexistující služby. Koho by ještě před pár lety napadlo, že mu za nakupování dokonce bude někdo platit a pravidelně? A přece taková služba existuje. Jmenuje se cashback, což v doslovném a překladu znamená hotovost nebo peníze zpět.  

Jak to funguje? Stačí nakupovat přes tzv. cashback portál. Neznamená to pro vás nic jiného, než zaregistrovat se na takovém portálu, najít si v seznamu na něm zveřejněných internetových obchodů ten, ve kterém potřebujete něco nakoupit, a dál postupovat jako při jakémkoli jiném online nákupu.  Do několika dní se vám pak na váš uživatelský účet v portálu připíší zpět peníze, které si pak můžete po dosažení určité hranice nechat vyplatit na svůj bankovní účet. Nejčastěji se limit pro vyplacení pohybuje od 100 do 300 Kč.

Registrace je velmi jednoduchá, zadáte své osobní údaje, e-mail, telefon, číslo účtu a zvolíte si heslo. Už při registraci můžete získat peníze navíc, třeba když portál doporučíte na sociálních sítích, nebo pošlete odkaz svým přátelům e-mailem. Aby vám neunikl žádná možnost získat peníze zpět, nainstalujte si doplněk do svého prohlížeče. I za to získáte další bonus.

Pro nákup si můžete svůj obchod najít podle názvu nebo hledat ve filtru dle témat. A pozor, slevy se nemusí týkat jen klasických e-shopů s módou, věcmi pro domácnost, elektronikou apod., ale také pojištění a dokonce i některých nebankovních půjček.  

Zkušenosti s cashback portálem Tipli podrobněji popisuje na svém blogu například Petr Jirásek, a to od registrace po první výplatu vrácených peněz a odkazuje i na další zdroje informaci na téma cashback. V diskusi pod blogem je dokonce doporučení, jak vydělávat ještě víc. Stačí nákup zaplatit kreditní kartou, která automaticky vrací na účet klienta obvykle procento z ceny nákupu. Za jeden nákup tak získáte hned dvě výhody.

Takže se zaregistrujte, nakupujte v obchodech zveřejněných na daném portálu a hlídejte si výši svého účtu. Ročně můžete získat zpět i tisíce korun. Souhrn všech informací o této formě cashbacku najdete také na v článku na Hardyn.cz.

Doporučili byste někomu tento článek? Sdílejte ho na svém Facebooku!
Všechny články

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací