Kam na výlet s dětmi?

22.01.2019

Kam v létě s dětmi za zábavou?

Každý rodič ví, že o víkendu potřebuje dobrou kávu a skvělý nápad, kam vyrazit s dětmi na výlet. Přinášíme vám tipy, kam se s dětmi na výlet vydat.

Každý má asi trochu jinou představu, kam vyrazit na dovolenou s dětmi. Pokud toužíte po skvělém tipu na víkend, delší dobu nebo třeba jen na jeden den, čtěte dál. Areál, který vám představíme, je příjemné místo, kam s dětmi lze vyrazit, když chcete být venku na čerstvém vzduchu. Jde o park, kam lze však vyrazit za každého počasí, třeba i když prší. Budova vás skryje před deštěm a sklepení vás ochrání před horkem. Dostatek zábavy a atrakcí naleznete venku, kde nechybí ani malá ZOO se zvířátky, ale i vevnitř.

Výlet do zábavního parku Fábula

Zážitkový park Fábula lze navštívit s dětmi za každého počasí. Tento zábavný park pro děti je v městečku Kamenice nad Lipou. Kolem je více ubytovacích zařízení. Úzkokolejnou tratí se sem lze v létě vypravit z Jindřichova Hradce parní lokomotivou v úterý a čtvrtek S párou za Fábulou. Opuštěná budova kamenického Okresního soudu má pohádkové využití. Základem říše je suterén budovy s kouzelnou pohádkovou cestou s pohádkovými bytostmi. Čekají vás tvořivé dílny, hry, hlavolamy, únikovky i malá ZOO. Součástí je i pohádková krčma loupežníka Bambitky a cukrárna.

Kouzelný svět skřítka Fábuly

V budově je interaktivní Igráčkova expozice, kde je na 12 panelech spousta informací z optiky, časových pásem a dalších odvětví. Výstava Svět panenek vám představí i panenky, které umí dokonce jezdit i na snowboardu. Děti se mohou vyřádit v bludišti s novými otázkami, zahrát si obří společenské hry, potrápit si hlavu na hlavolamech, zabavit se v tvořivých dílnách a dát si něco dobrého ve zdejší cukrárně. Malá ZOO s kozami, prasátky, ovečkami a králíky potěší hlavně nejmenší děti. Starší děti si užijí adrenalin při úniková hra Útěk ze žaláře nebo dobrodružné hře Tajemné šifrování. Budou moci nadšeně plnit úkoly, získávat za ně body a nakonec i odměny.

Doporučili byste někomu tento článek? Sdílejte ho na svém Facebooku!
Všechny články

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací