Plavecký stadion Praha Podolí (okr. Praha 4)

Vytisknout s sebou

Plavecký stadion Podolí patří mezi velmi oblíbená pražská sportoviště. V jeho areálu jsou totiž dostatečně velké dva venkovní a jeden krytý bazén. Dále zde můžete využít adrenalinový venkovní tobogán a rozlehlou travnatou plochu pro letní opalování. Najdete tu rovněž celou řadu profesionálních doplňkových služeb jako jsou například rehabilitační služby nebo solárium.

Všem návštěvníkům plaveckého areálu je k dispozici vnitřní bazén o délce 50 metrů a venkovní bazény o délce 50 a 33 metrů. Pro děti a mládež je zde připraveno venkovní dětské brouzdaliště a venkovní tobogán s dojezdovým bazénem. Ženy pak zde ocení saunu, solárium, rehabilitace. Pokud na vás přijde žízeň a hlad, můžete navštívit místní restauraci.

50 metrový vnitřní bazén je rovněž pravidelně využíván k tréninku českých reprezentantů v plavání, vodním pólu a skocích do vody. Svůj domov zde mají i plavecké oddíly. Jsou zde rovněž pořádány různé žákovské závody.

Plavecký stadion v pražském Podolí je snadno dostupný, neboť se k němu dostanete z centra Prahy velkým množstvím tramvajových linek během několika minut.  Další velkou výhodou plaveckého areálu v Podolí je dlouhá otevírací doba. Až na malé výjimky je celý plavecký areál otevřen od 6:00 až do 21:45, což jistě ocení každý, kdo chodí přes den do práce nebo koho trápí velký nedostatek volného času.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí tento tip na výlet? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

Zpět na mapu / seznam výletů
Znáte někoho komu by se mohl líbit tento výlet?

Zajímavosti, které lze na výletě vidět

Fotogalerie výletu

Turistické známky na trase výletu

Na trase tohoto výletu nebo v jeho blízkém okolí můžete zakoupit tyto turistické známky, nálepky, stampky nebo 3D výletky:


Dětská hřiště na trase výletu

Na trase tohoto výletu nebo v jeho blízkém okolí víme o těchto dětských hřištích:

Porodnice Podolí - Málé dětské hřiště, přímo v areálu porodnice v Podolí.
Hvězdova - Malé venkovní hřiště u OC Arkády Pankrác.
Dobeška - Dětské hřiště před divadlem Dobeška, volně přístupné, schované v zeleni. Celé hřiště není oplocené, oploceno je jen pískoviště.
Nad Lomem - Dětské oplocené hřiště v těsném sousedství udržovaného sportovního hřiště.
Zelený pruh - Velké oplocené hřiště umístěné v zeleni parku, mezi vzrostlými stromy. Součástí hřiště je i zastřešený altán s posezením.
Nad Lomem - sportovní hřiště - Pěkné udržované sportovní hřiště s oplocením, u hřiště kryté posezení, stojany na kola, odpadkový koš. Hned vedle je dětské hřiště.
U Dubu - Pěkné moderní a udržované dětské hřiště, umístěné v zeleném parku.
V zahradě DDM - Toto starší ale udržované hřiště se nachází ve volně přístupné zahradě Domu dětí a mládeže Praha 4.
U Děkanky - Menší hřiště před panelovým domem, skládá se z oplocené části s pískovištěm a pružinovými houpačkami + prolézačka se skluzavkou mimo oplocený prostor....
Děkanská vinice - Středně velké dětské hřiště, které je z okolních hřišť vybaveno největším počtem herních prvků, vše funkční i když už by si také rekonstrukci zaslouži...
Plamínkové III. - Jedno ze tří malých starších hřišť v této ulici, které by si zasloužilo rekonstrukci. Vedle oploceného pískoviště je ještě plácek s betonovými dlaždic...
Plamínkové - Další ze tří malých starších hřišť v této ulici, které by si zasloužilo rekonstrukci. Vedle oploceného pískoviště je ještě travnatý plácek pro další h...
Plamínkové I. - Malé oplocené hřiště mezi panelovými domy, čekající na revitalizaci.
Park Na Pankráci - pétanque - Nově vybudované hřiště na pétanque, obklopené lavičkami, v krásném prostřední rozlehlého parku. V těsném sousedství je hospůdka s venkovní zahrádkou.
park Na Pankráci - senior park - Pěkné moderní hřiště nejen pro seniory na okraji rozlehlého parku, pod vzrostlými stromy. Všechny cvičební stroje vybavené podrobným návodem, jak cvič...

Kam na výlet v okolí

Praha Branické skály a Vávrova vyhlídka

 • 1 km
 • 1 / 5

Táborská brána a vyšehradské tunely

 • 0 - 0,5 km
 • 1 / 5

Cyklohráčkem do Slaného

 • 0 - 1 km
 • 1 / 5

Vyšehradské sady

 • 0 - 1 km
 • 1 / 5

Zřícenina hradu Vyšehrad

 • 0 - 0,5 km
 • 1 / 5

Galerie Vyšehrad

 • 0 - 0,5 km
 • 1 / 5

Rotunda svatého Martina na Vyšehradě

 • 0 km
 • 1 / 5

Bazilika svatého Petra a Pavla

 • 0 km
 • 1 / 5

Lumírovy sady

 • 0 - 0,5 km
 • 1 / 5

Karlachovy sady na Vyšehradě

 • 0 - 0,5 km
 • 1 / 5

Pozice kešek na mapě je záměrně o cca 10 - 30 metrů posunuta náhodným směrem, abychom nenapomáhli náhodným nálezům a příp. zničení či odcizení kešek. Registrovaní hráči geocachingu se pochopitelně k přesné pozici a dalším informacím mohou dostat na svém geocaching profilu.


Komentáře - Plavecký stadion Praha Podolí

Přidat komentář


 

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.