Dětská hřiště Teplice

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Koperníkova (Teplice)

Velké Dětské hřiště v těsné blízkosti planetária s velkou spoustou herních prvků, hřištěm na míčové sporty, workout ( venkovní posilovnou ), venkovní fit prvky a stolem na stolní tenis.

Maršovská II (Teplice)

Zcela nové herní prvky najdeme v Teplicích v městské části Trnovany v ulici Maršovská. Děti zde najdou sestavu na lezení nazvanou Tarzanova stezka a visutou lávkou, nějaké houpačky a klouzačku. Hřiště je bez oplocení a volně přístupné.

Janáčkova (Teplice)

Menší hřiště najdeme ukryté mezi paneláky kousek od prodejny OBI. Kromě herních prvků jako jsou houpačky a prolézačky je velkou výhodou okolí hřiště. Kolem jsou pěkné cesty kam mají auta zákaz vjezdu a tak tu mají děti spoustu prostoru pro jízdu na kolech, odrážedlech nebo koloběžkách. Součástí hřiště jsou také fotbalové branky a basketbalové koše.

Luna (Teplice)

Vetší dětské hřiště v Teplické městské části Trnovany v areálu na Luně. Hřiště nabízí velkou lanovou pyramidu, několik houpaček pro malé i větší děti, různé kolotoče, pískoviště a velkou prolézačku s klouzačkou ve tvaru domečku. Je zde několik laviček a WC (ToiToi budka). V areálu Luna najdeme také restauraci a cukrárnu.

Dětský svět (Teplice)

Pokud si potřebujete v klidu nakoupit a děti nesdílí vaši trpělivost, můžete je svěřit na hlídání vyškoleným tetám v dětském koutku v OC Olympia. Koutek je určen spíše menším dětem předškolního a mladšího školního věku, vzhledem k velikosti koutku není vhodné zde nechávat děti příliš dlouhou dobu. Vstupné za dítě se pohybuje od 25 Kč/ hod. Více informací na www.olympiateplice.cz/cs/obchody/detail/detsky-koutek-11027

Šanovské sady v Teplicích (Teplice)

Středně velké hřiště v sousedství příjemného parku v klidnější části centra Teplic. Blízký kostel a spousta stromů dodává místu zklidňující charakter. Na hřištou jsou houpačky, prolézačky, kolotoč, písek, dětský domeček, herní plocha na basketbal a lavičky. Hřiště je důkladně oploceno, takže žádné dítě nemůže náhle nepozorovaně odběhnout na ulici.

Zámecká Zahrada Teplice (Teplice)

Hřiště je na kraji městského parku, děti zde najdou hrací prvky pirátské lodi, pružinové houpačky a skluzavky. Nedaleko je občerstvení a děti si užijí i malých opiček, které jsou hned vedle hřiště. Pro rodiče je zde krásné příjemné posezení. Hřiště je oploceno, vybaveno odpadkovými koši.

Šanovského sady (Teplice)

Dětské hřiště, které je vám k dispozici po celý rok.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací