Dětská hřiště Osek

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Osek (Osek, okr. Teplice)

Dětské hřiště pro malé i větší děti, v blízkosti vodí plocha, parkoviště.

3D bludiště Osek (Osek, okr. Teplice)

Lanové bludiště v korunách stromů ve dvou patrech jištěné sítěmi tudíž bezpečné i pro malé děti. V lanovém bludišti je několik přístupových domečků a lanových překážek. Jednotné vstupné je 50,- kč a vstupenka je platná celý den, tak je možné ještě využít blízkou venkovní posilovnu nebo koupaliště a zase se vrátit zpět na stromy. K lanovému centru se dostaneme pohodlně autem, parkoviště je v blízkosti bludiště a je zdarma. Kolem bludiště vede také in-line dráha a tak je vše přístupné i s kočárkem.Více info:

http://www.osek.cz/3d-bludiste/ds-1241

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací