Dětská hřiště Hostivice

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Rákosníčkovo hřiště (Hostivice, Praha-západ)

Hezké Rákosníčkovo hřiště na kterém najdete pískoviště, skluzavku, houpací hnízdo, klasické houpačky, domeček a prolézačky. V těsné blízkosti je i posilovací kout.

RC Zahrátka (Hostivice, Praha-západ)

Rodinné centrum Zahrátka se soustřeďuje zejména na provozování rodinného centra, nabízejícího program dětem i rodičům. Dopoledne je většinou nabízen program pro rodiče s dětmi, které nenavštěvují MŠ, a to buď z důvodu, že jsou zatím příliš malé nebo tam pro ně nezbývá místo. Odpoledne pak mohou přijít i školáci s doprovodem (volná herna, keramika, korálkování, francouzština, angličtina). Večery jsou vyhrazeny dospělým (počítačové kursy, orientální tance, cvičení), a to nejen rodičům, ale i široké veřejnosti, i když je zatím v centru tráví převážně maminky na rodičovské dovolené. Kromě pravidelných aktivit jsou pořádány i jednorázové akce, jako je např. oslava masopustu, čarodějnic nebo Mikuláše.

Aktuality a další podrobnosti můžete najít na http://zahratka.cz

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.