Dětská hřiště Hostivice

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Rákosníčkovo hřiště (Hostivice, Praha-západ)

Hezké Rákosníčkovo hřiště na kterém najdete pískoviště, skluzavku, houpací hnízdo, klasické houpačky, domeček a prolézačky. V těsné blízkosti je i posilovací kout.

RC Zahrátka (Hostivice, Praha-západ)

Rodinné centrum Zahrátka se soustřeďuje zejména na provozování rodinného centra, nabízejícího program dětem i rodičům. Dopoledne je většinou nabízen program pro rodiče s dětmi, které nenavštěvují MŠ, a to buď z důvodu, že jsou zatím příliš malé nebo tam pro ně nezbývá místo. Odpoledne pak mohou přijít i školáci s doprovodem (volná herna, keramika, korálkování, francouzština, angličtina). Večery jsou vyhrazeny dospělým (počítačové kursy, orientální tance, cvičení), a to nejen rodičům, ale i široké veřejnosti, i když je zatím v centru tráví převážně maminky na rodičovské dovolené. Kromě pravidelných aktivit jsou pořádány i jednorázové akce, jako je např. oslava masopustu, čarodějnic nebo Mikuláše.

Aktuality a další podrobnosti můžete najít na http://zahratka.cz

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací