Dětská hřiště Nymburk

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

U Vodárenské věže (Nymburk)

Pískoviště a hřiště v klidném parku poblíž centra města. K dispozici je i basketbalový koš a nástroje na cvičení

Nezlobiště (Nymburk)

Venkovní hřiště po nedávné rekonstrukci. Houpačky, skluzavky, lanovka atd. K dispozici je i minibasketbalový a basketbalový koš, trampolína atd.

Centrum pro všechny (Nymburk)

V rodinném Centru pro všechny je vám k dispozici velká a malá herna. Občersvení a posezení pro maminky je tu také zajištěno. V časech volné herny zde někdy probíhá i kroužek, herna je ale stále přístupná veřejnosti se sníženým vstupným. Vstupné je 30 Kč/ dopoledne/odpoledne. Více na www.centrumprovsechny.cz/29-herna

MC Svítání (Nymburk)

Mateřské centrum Svítání vás rádo uvítá ve své herně, kam si můžete s dětmi každý všední den přijít pohrát a zkamarádit se s ostatními. Celodenní vstupné je 30 Kč/ dospělý, děti mají vstup zdarma. Více na www.mcsvitani.cz

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací