Dětská hřiště Zruč nad Sázavou

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Zruč nad Sázavou (Zruč nad Sázavou, okr. Kutná Hora)

Areál hřiště je rozdělen do několik částí - v části pro nejmenší děti najdete pískoviště, stolek na pískoviště, čtyřmístnou vahadlovou houpačku a několik pružinových houpadel. Dále tu pak najdete menší prolézačky, tabuli na kreslení nebo umělou jeskyni. Pro větší děti je připraven kolotoč, skákací deska, kladina na pružinách, prolézací hrad tunelem a skluzavkami. Dále různé houpačky, hrazdy, kolotoče a točidla. Pro ty největší děti je tu pak lanovka, velká dvojhoupačka, kombinované točidlo, horolezecká stěna a nízkopodlažní kolotoč.

V areálu najdete také asfaltové hřiště s basketbalovými koši, stoly na ping-pong a dopravní hřiště.

Unikátem a možná nejoblíběnější atrakcí je kuličkový areál se skluzavkou a toboganem.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací