Dětská hřiště Úmonín

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Víceúčelový sportovní areál v Úmoníně (Úmonín, okr. Kutná Hora)

Menší hřiště vedle kterého je také hřiště pro dospělé a místní hospůdka

Heroland s minizoo Úmonín - Březová (Úmonín, okr. Kutná Hora)

Heroland je velké hřiště o rozloze 25 000 m2 plné her a aktivit nejen pro děti, ale i jejich rodiče. Heroland je největší dětský zábavní park se vstupem zdarma ve všední dny (mimo prázdnin a víkendů).
Naleznete tu obří hranolkoviště a pískoviště (kryté clounou), prolézačky, skluzavky, houpačky, pirátskou loď, řadu didaktických her vhodných pro rozvíjení motoriky, šlapací káry atd. Nechybí ani minizoo s roztomilými zvířátky, které si děti mohou pohladit a stánek s občerstvením. Hřiště naneznete v blízkosti Kutné Hory (cca 8 km). Pravidelně park pořádá tématické akce včetně kostýmů a výzdoby parku. Parkoviště je zdarma. Park je v provozu vždy od 1.dubna do 31. října.

Heroland (Úmonín, okr. Kutná Hora)

Dřevěná loď,houpačky,klouzačky

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací