Dětská hřiště Střížkov

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Roudnická (Střížkov, Praha 8)

Pěkné a udržované dětské hřiště v zákoutí mezi panelovými domy a zelení.

Bešťákova (Střížkov, Praha 8)

Oplocené dětské hřiště před panelovým domem. Vedle dvě sportovní hřiště v horším stavu.

Bešťákova - sportovní II. (Střížkov, Praha 8)

Původně tenisové hřiště, které však již zcela zarostlo trávou, zůstala sedačka pro rozhodčí a sloupy na uchycení sítě - hřiště je stále částečně udržované a použitelné. Hned vedle je asfaltové hřiště.

Bešťákova - sportovní I. (Střížkov, Praha 8)

Asfaltové hřiště pro míčové hry, v klidné části sídliště.

Česákova (Střížkov, Praha 8)

Pěkné a poměrně velké dětské hřiště v klidné části sídliště mezi panelovými domy. V oploceném prostoru hřiště je také koutek se vzrostlými stromy, které poslouží dětem ke hraní. V blízkosti dvě sportovní hřiště.

Česákova - sportovní II. (Střížkov, Praha 8)

Opravené sportovní hřiště pro míčové hry, v klidné části sídliště v zeleni mezi panelovými domy. Lavičky hned za oplocením.

Drahorádova (Střížkov, Praha 8)

Pěkné dětské hřiště v zeleni před panelovými domy. Součástí oploceného hřiště je kromě herních prvků také plácek s jedním košem na košíkovou.

Česákova - sportovní I. (Střížkov, Praha 8)

Asfaltové hřiště bez oplocení, určeno pro míčové hry, malování křídami aj.

Černého - Fitness (Střížkov, Praha 8)

Venkovní volně přístupné posilovací stroje pro všechny věkové kategorie. V zeleni, blízko travnaté hřiště na fotbal a dětské hřiště.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací